اینجا می‌تونید نوشته‌های ما رو در مورد آموزشی سربازی، خدمت سربازی و تقریبا همه چی در مورد سربازی ببینید. این نوشته‌ها توسط خودتون ایجاد شده. 

سجیو

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: شرایط شرکت مشمولین خدمت نظام وظیفه متقاضی شرکت در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در راهنمای ثبت نام اعلام می شود.

سجیو

کرمانشاه- رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا گفت: بیش از ۲۰۰ نفر از کارکنان وظیفه قرارگاه منطقه‌ای غرب آموزش‌های مختلف مهارتی را فرا گرفته‌اند.

سجیو

تایوان به تازگی از لباسی رونمایی کرده که خستگی سربازان را در زمان جنگ کاهش می‌دهد؛ لباس برقی پروژه «مرد آهنی تایوان» به سربازان این امکان را می‌دهد تا اجسام سنگین را به راحتی حمل کنند.

سجیو

سقز- فرمانده انتظامی کردستان گفت: سرباز فداکار کلانتری ۱۱ سقز با فداکاری کودک خردسال را از محل وقوع حادثه و زیر آوار نجات داد.

سجیو

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افرادی که کارت هوشمند پایان خدمت و یا معافیت خود را گم کرده اند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ درخواست ارسال مجدد کنند.

سجیو

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: طبق قانون، فرمانده می‌تواند بخش یا تمام اضافه خدمت کسانی که حسن اخلاق، رفتار و جدیت در انجام وظیفه داشته باشند، را ببخشد.

سجیو

هفته پیش تصویر دیکته گفتن سرباز راهور اهل مازندران به یک دختر دستفروش به سوژه بحث برانگیز فضای مجازی تبدیل شد، این سرباز در آستانه میلاد پیامبر از فرمانده خود عیدی گرفت.

سجیو

بندرعباس- مدیرکل فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: بالغ بر چهار و ۵۰۰ نفر از سربازان وظیفه استان هرمزگان از آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

سجیو

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی و مساعدت فرمانده ناجا، سه روز مرخصی تشویقی و بخشش اضافه خدمت سنواتی برای سربازان نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است.

سؤالات متداول

یه سری سوال‌های پر تکرار برای نوشتن توی سایت وظیفه نویس

سوالاتتون رو این زیر می‌تونید پیدا کنید

سوالات اساسی در مورد سایت وظیفه‌نویس

سایت وظیفه نویس وبسایتی هستش که من سجاد طراحیش کردم و هدفم کمک به کسانی بوده که میخوان سربازی برن و آموزشی سربازی و اطلاعاتی ندارن زیاد، اما شما هم میتونید بنویسید!

خدمت (مقدس!) سربازی رو نمیشه توی یه جمله گفت و تمومش کرد! (اونایی که رفتن میدونن) اما میشه راحت‌تر کرد با اطلاعات و تجربه‌ها و خاطراتی که دوستان دارن.

توی سایت وظیفه‌نویس نویسنده‌ها خود ماهایی هستیم که آموزشی سربازی رو گذروندیم و در مورد خدمت میگیم. این کار کاملا دلی هستش و هدف اصلیش کمک به دوستانی هستش که تازه میخوان برن سربازی. برای نوشتن میتونید فرم زیر رو پر کنید و نویسنده شید.

اینجا همه میتونن بنویسن! پادگان‌های ارتش، سپاه، نیروی زمینی، هوای و… پس شروع کن.

چند وقت پیش توی مترو بودم و دیدم ۲ نفر در مورد سایت وظیفه‌نویس صحبت میکنن، که چطور گتر کنن، تگ‌هاشون رو از کجا بگیرن و … کل هدف همینه! که شما کمک کنید! شاید گرهی از کار یکی بشه باز کرد همین فقط!

اگه شروع به نوشتن کنی یادت میاد!

از ما چیزی بپرسید

میخواید شروع کنید به نوشتن؟ سوالی دارید که توی سایت نبود؟ کلا میخواید پیام بدید؟ فرم زیر رو پر کنید خوشحال میشیم کمک کنیم.

سایت اینترنتی خاطرات سربازی وظیفه‌نویس

دکمه بازگشت به بالا