اخبار سربازی

پیکر سرباز وظیفه مرزبانی در گرگان تشییع شد

امتیاز دهید!

به گزارش خبرنگار مهر، روز چهارشنبه مراسم تشییع و تدفین سرباز وظیفه میکائیل بیات جمعی پایگاه دریابانی بندرترکمن با حضور فرمانده مرزبانی گلستان، فرمانده پایگاه دریابانی بندرترکمن و جمعی از کارکنان در امام زاده عبدالله (ع) گرگان برگزار شد.

فرمانده مرزبانی استان گلستان در این مراسم ضمن عرض تسلیت به خانواده و بستگان این سرباز وظیفه گفت: لباس سربازی, لباس مقدسی است و سرباز، نماد امنیت است که جایگاه آن در نزد خداوند متعال بسیار ارزشمند می‌باشد.

سرهنگ ستاد احمد رضا حاتمی افزود: این حادثه برای مجموعه مرزبانی استان گلستان بسیار ناگوار، غم انگیز و اندوهگین بود لذا به همکاران و هم خدمتی‌های این سرباز عزیز تسلیت عرض می‌کنم.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این سرباز وطن برای خانواده وی از درگاه خداوند متعال طلب صبر و برای آن مرحوم مغفرت و آمرزش الهی را خواستار شد.

گفتنی است سرباز وظیفه میکائیل بیات جمعی پایگاه دریابانی بندرترکمن پایه خدمتی بهمن ۱۴۰۰ بوده که در حادثه تصادف در شهر گرگان دار فانی را وداع گفت.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا