اخبار سربازی

پیام استاندار خراسان شمالی در پی شهادت «محمد مهدی احمدی»

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر؛ در پی شهادت سرباز وطن شهید «محمد مهدی احمدی»، محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی پیامی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی‏ مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَ حَصِّنْ ثُغُورَ الْمُسْلِمینَ بِعِزَّتِکَ، وَ اَیِّدْحُماتَها بِقُوَّتِکَ،…

خبر شهادت یکی از سربازان رشید اسلام و مرزبانان غیور کشور در درگیری‌های مرزی اخیر موجبات تأسف و تأثر فراوان گردید. بی تردید امن و آسایش ما مرهون ایثار بزرگمردانی است که از حدود و ثغور ایران اسلامی حفاظت و حراست کرده و حقد و کین دشمنان را از این سرزمین دور داشته و با بذل جان خویش، عزت و سربلندی را تقدیم ملت و میهن می‌کنند.

به روح بلند همه ی شهدای اسلام به ویژه شهید وطن، محمد مهدی احمدی، درود می‌فرستیم و شهادتش را به خانواده‌ی محترم آن شهید، و آحاد مردم شهیدپرور استان و مردم قدرشناس ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفته و از خداوند بزرگ برای شهید احمدی، رضوان الهی و علو درجات و برای خانواده اش صبر و اجر مسآلت داریم.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا