اخبار سربازی

معاون وظیفه عمومی استان بوشهر: سربازان ماهر استان بوشهر تسهیلات شغلی می‌گیرند

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی حیدری بیان داشت: در راستای تفاهم نامه منعقد شده بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشور مقرر شد به سربازان منقضی خدمت بومی استان از سال ۹۷ تاکنون که دارای مدرک مهارت آموزی از دستگاه‌های دولتی (فارغ التحصیلان دانشگاهی و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و مدارس کارودانش از ارائه مدرک مهارتی معاف هستند با مراجعه به مراکز وظیفه عمومی شهرستان محل سکونت و تکمیل فرم مربوط و معرفی به بانک عامل تسهیلات به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در قالب وام اشتغال زایی پرداخت شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در ادامه از کارکنان وظیفه منقضی خدمت دارای گواهینامه مهارت و یا کارکنان وظیفه منقضی خدمت که رشته تحصیلی آنها با طرح اشتغال مورد نظر همخوانی دارد خواست که با توجه به مشوق‌ها و تسهیلاتی که در این طرح گنجانده شده جهت بهره‌مندی از مزایای آن به وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه کنند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا