اخبار سربازی

فراخوان دومین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات منتشر شد

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس اعلام معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات، فراخوان دومین مرحله از جذب نیروهای امریه وزارت ارتباطات در سال جاری برای اعزام در تاریخ اول اسفند ماه امسال، از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۱۶ آبان آغاز و تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۱ آبان امسال ادامه دارد.

در این مرحله از جذب نیروی امریه، از فارغ التحصیلان متقاضی ۱۵ رشته مقطع دکتری و کارشناسی ارشد شامل رایانه، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، گرافیک، الکترونیک، برق، مخابرات، حسابداری، اقتصاد، آمار، صنایع، مکانیک، مدیریت، نقشه برداری و حقوق، دعوت شده است تا در مدت اعلام شده با مراجعه به آدرس http://amrieh.ict.gov.ir یا از طریق صفحه اصلی سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس http://ict.gov.ir نسبت به ثبت نام و حضور در این فرایند اقدام کنند.

براساس این اعلام، بعد از انجام ارزیابی سیستمی و تایید مدارک تحصیلی، از افراد برگزیده برای مصاحبه حضوری و طی این فرایند دعوت به عمل می آید.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا