اخبار سربازی

سرهنگ ناصری نژاد خبر داد؛ راه اندازی، تقویت و تجهیز ۱۶۵ کارگاه محیط واقعی کار در پلیس تهران

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد با اشاره به اینکه مهارت آموزی در هر حرفه و تخصصی می‌تواند راهگشای بسیاری از نیازمندی‌ها باشد گفت: همچنین افراد با مهارت‌های که فرا می‌گیرند می‌تواند برای اشتغال خود در آتی برنامه ریزی کنند.

معاون تربیت و آموزش تهران تصریح کرد: جوانی که در دوران پر فراز و نشیب سربازی موفق باشد و بتواند خود را با شرایط خدمت به خوبی وفق داده و از فرصت‌های پیش رو نهایت بهره را برای خدمت صادقانه به کشور خود، ببرد، شکی نیست که در آینده نیز مسئولیت پذیر بوده و فردی مفید برای کشور و خانواده خود خواهد بود.

این مقام انتظامی در ادامه به برگزاری دوره‌های مهارت آموزی این معاونت در حوزه سازمان فنی و حرفه‌ای با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، سازمان ورزش و جوانان، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان هلال احمر و دوره‌های فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: در سال جاری ۲ هزار و ۸۴۰ تن از سربازان این فرماندهی در دوره‌های مهارت آموزی شرکت کرده اند.

ناصری نژاد به راه اندازی، تقویت و تجهیز ۱۶۵ کارگاه محیط واقعی کار در رشته‌های فنی و خدماتی در داخل یگان‌های مختلف پلیس تهران اشاره کرد و افزود: برای کلیه سربازانی که در این دوره‌ها شرکت کرده اند گواهینامه‌های مهارت صادر شده است.

در خاتمه این مقام پلیسی گفت: علاوه بر سربازان ۴۵ تن از کارکنان رسمی این پلیس در دوره‌های مربیگری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات تهران شرکت کرده و گواهی نامه مربیگری در رشته‌های ICT و CBT دریافت کرده اند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا