اخبار سربازی

سردار کمالی مطرح کرد؛ گسترش ارائه آموزش‌های عمومی و تخصصی به سربازان

امتیاز دهید!

به گزارش خبرنگار مهر، سردار موسی کمالی، مشاور عالی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در نشست جمعیت هلال احمر با نخبگان اظهارداشت: ۱۲ میلیون در ۳۰ سال گذشته در نیروهای مسلح آموزش دیده‌اند و ظرفیت نیروهای مسلح برای آموزش جوانان زیاد است.

وی افزود: نیروهای مسلح ظرفیت بزرگی برای حضور در همه صحنه‌ها دارند لذا از ظرفیت سربازی در زمینه مهارت آموزی باید بهره مند شد و سربازان در قرارگاه مهارت آموزی مهارت‌های تخصصی و عمومی را فرا می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه آموزش‌های تخصصی توسط سازمان‌ها و مجموعه‌هایی مانند فنی حرفه‌ای، وزارت جهاد کشاورزی، جهاد دانشگاهی، وزارت ارتباطات ارائه می‌شود، گفت: طی ۵ سال گذشته یک میلیون و ۷۰۰ هزار جوان در نیروهای مسلح آموزش تخصصی دیده‌اند.

سردار کمالی با اشاره به گسترش ارائه آموزش به سربازان گفت: البته آموزش عمومی شامل آموزش‌هایی مانند امداد و نجات، آموزش کسب و کار است، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، سواد مالی و حقوقی و سواد رسانه‌ای است که به سربازان ارائه می‌شود.

وی بیان داشت: مهارت آموزی و کسب تخصص، نیاز همه جوانان و سربازان کشور است لذا همه دستگاه‌های متولی و رسانه‌ها باید در این راستا با برنامه ریزی هدفمند پای کار باشند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا