اخبار سربازی

سردار کمالی خبر داد؛ تسهیلات ۱۵۰۰ میلیارد تومانی برای سربازان ماهر منقضی خدمت

امتیاز دهید!

سردار موسی کمالی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: در نشست مشترک با مدیر یکی از بانک‌ها که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید، زمینه‌های همکاری فی‌مابین و پشتیبانی این بانک از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در حین خدمت و تسهیلگری اشتغال آن‌ها پس از خدمت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: سردار زاده‌کمند فرمانده قرارگاه مهارت آموزی در این نشست گفتند کارکنان وظیفه به عنوان یکی از ارکان نیروهای مسلح در دفاع، ایجاد و توسعه و امنیت نقش اساسی دارند و ما در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا موظف هستیم در مورد توانمندسازی و اشتغال آن‌ها کمک کنیم که در این زمینه بانک‌ها می‌توانند یاری‌گر ما باشند.

کمالی ادامه داد: مدیرعامل این بانک ضمن ارائه گزارشی از زیرساخت‌ها و توانمندی‌های بانک مربوطه اعلام کرد که پس از ادغام با ۵ بانک به یکی از بزرگترین بانک‌های کشور تبدیل شده اند و با تمام توان و علاقه‌مندی، آماده ارائه خدمت به جوانان برومند کشور که به خدمت سربازی می‌آیند، هستند

دستیار و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی بیان کرد: همچنین در این جلسه بانک مربوطه متعهد شد در راستای تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومانی کارکنان وظیفه ماهر منقضی خدمت میزان ۱,۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی بانک مرکزی مرتبط با تسهیلات قرض الحسنه بند (ب) تبصره (۱۶) را مطابق برنامه قرارگاه به سربازان ماهر ترخیص شده متقضی در ۳۱ استان اعطا نماید.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا