اخبار سربازی

سردار کمالی اعلام کرد؛ مهارت آموزی به سربازان دستگاه‌های دولتی هم رسید

امتیاز دهید!

به گزارش خبرنگار مهر، سردار موسی کمالی دستیار و مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی گفت: در حال حاضر بالغ بر ۱۵۰ دستگاه غیر نظامی با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح از خدمت کارکنان وظیفه در دو قالب سرباز متخصص و سرباز حفاظت فیزیکی استفاده می‌کنند.

وی افزود: به منظور تحت پوشش قرار دادن تمامی سربازان، در روز یکشنبه مورخ ۲۰ شهریور جلسه‌ای با حضور مبادی ذی‌ربط در سالن جلسات قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار و نحوه ارائه آموزش‌های مهارت‌های تخصصی و عمومی به کارکنان وظیفه مأمور بررسی شد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی تاکید کرد: نهضت مهارت آموزی در نیروهای مسلح به صورت جدی شکل گرفته و نیروهای مسلح مصمم هستند با فراهم کردن امکانات و تجهیزات و سازوکارهای لازم حرفه آموزی سربازان در نیروهای مسلح را تحقق بخشند و بزودی به جایی برسیم که اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون داشتن مهارت عمومی و تخصصی از نیروهای مسلح ترخیص نخواهند شد.

کمالی ادامه داد: لذا دستگاه‌های دولتی که از خدمت سربازان استفاده می‌کنند باید به این نهضت بپیوندند و سربازان خود را نیز آموزش دهند.

وی در پایان گفت: در این جلسه مصوب شد تا دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پیشنهادی خود را برای تحت پوشش قرار دادن حداقل ۷۰ درصد سربازان مأمور در سال جاری آماده و در جلسه ماه آینده ارائه دهند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا