اخبار سربازی

سردار مهری اعلام کرد؛ مشمولان بدون ثبت نام اینترنتی به پایانه‌های مرزی مراجعه نکنند

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار تقی مهری در حاشیه بازدید از مرز شلمچه بیان کرد: پلیس در رابطه با اجرای طرح ویژه اربعین حسینی، قبل از ماه محرم برنامه‌های خود را تنظیم کرده و در این راستا سازمان وظیفه عمومی به استان‌های خورستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان ابلاغ کرده که برنامه‌ریزی مناسبی برای عبور مشمولان زائر داشته باشند.

وی افزود: در سال جاری همه مشمولان شامل دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب و متعهدین خدمت در دستگاه‌های دولتی که مشمول خدمت مقدس سربازی بودند توانستند از طریق اینترنت برای مراسم اربعین حسینی ثبت‌نام کنند که این یک اقدام خیلی خوبی نسبت به سال‌های قبل بود که باعث شد مراجعه مشمولین به مقرهای انتظامی کم شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور ادامه داد: مسئله بعدی پس از ثبت نام اینترنتی، عدم دریافت وثیقه است و کلیه مشمولانی که بخواهند در طول سال از کشور خارج شوند مبلغی را به عنوان ودیعه می‌گذارند و پس از بازگشت به آنها عودت داده می‌شود اما امسال خروج برای مشمولان زائر رایگان و بدون اخذ وثیقه است و تاکنون تعداد زیادی نیز توانسته‌اند به عتبات عالیات مشرف شوند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا