اخبار سربازی

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا مطرح کرد؛ فراگیری۲۰۰نفر از سربازان قرارگاه منطقه‌ای غرب از آموزش مهارتی

امتیاز دهید!

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام بیژن سلیمانی صبح امروز در دومین دوره مهارت آموزی کارکنان وظیفه در کرمانشاه، اظهار کرد: با تعامل و همکاری عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا با سازمان تبلیغات اسلامی این استان دومین دوره مهارت آموزی کارکنان وظیفه برگزار شد.

وی با اشاره به ضرورت آموزش حداقل یک حرفه و مهارت به سربازان در طول مدت خدمت سربازی، افزود: ارتش به منظور خوشایندسازی محیط خدمت سربازی برنامه‌های متنوعی با محوریت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در قالب طرح‌های لبیک و مصباح برنامه‌ریزی کرده است.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا به طرح‌ریزی هجمه‌های فرهنگی از سوی دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و ادامه داد: مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در سطح یگان‌ها در حال اجرا است.

سلیمانی تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۲۰۰ نفر از کارکنان وظیفه قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا آموزش‌های مختلف مهارتی را فرا گرفته و موفق به اخذ مدارک مربوطه از سازمان تبلیغات اسلامی شده‌اند.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

نمایش بیشتر

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا