اخبار سربازی

امام جمعه اصفهان: خدمت سربازی فرصت آموختن ارزش‌های اسلامی است

امتیاز دهید!

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار حجت الاسلام حسین قاسمی رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش توپخانه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی نزاجا و هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با وی اظهار داشت: فرصت بزرگی در اختیار شما قرار داده شده است تا تعالیم اسلامی را در دل صدها نفر نهادینه کنید.

وی هدف از تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی را ترویج تعالیم اسلام و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی بین نیروهای مسلح بیان کرد و گفت: ایمان، اعتقاد و فرهنگ شهادت طلبی نمونه‌های بارز نیروهای مسلح ایران اسلامی است که این موضوع وجه متمایز با دیگر ارتش‌های دنیا شده است.

امام جمعه اصفهان خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که به برکت حضور این افراد، در ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، قدم‌های خوبی برداشته شده است و در دنیا مثل این ارتش و سپاه نداریم.

آیت الله طباطبایی‌نژاد افزود: باید با کارکنان ارتش با رفاقت برخورد کرد و محبت را رواج داد؛ اگر یک سرباز خطای کوچکی انجام داد که می‌شود گذشت کرد، این را مدارا کنند و نادیده بگیرند.

آیت الله طباطبایی‌نژاد تاکید کرد: ارتش و سپاه و نیروهای مسلح امروز با اوایل انقلاب و زمان جنگ قابل مقایسه نیست، در این سال‌ها پیشرفت‌های بسیار خوبی در تمامی عرصه‌ها داشته اند که شایسته تقدیر است.

امام جمعه اصفهان افزود: یکی از امتیازهای ویژه استان اصفهان تقدیم ۲۳ هزار شهید به انقلاب اسلامی است که این رقم یک دهم شهدای کشور است و در حوزه جانبازان دفاع مقدس و شهدای روحانیت رتبه برتر با سایر استان‌های کشور را دارد.

رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش توپخانه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی نزاجا و هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری هم با بیان اینکه خدمت در نظام اسلامی یک نعمت است که نصیب هرکس نمی‌شود، افزود: باید قدر این جایگاه را بدانیم و در جهت تحقق اهداف و وظایف تعیین‌شده نهایت تلاش را کرد.

حجت الاسلام حسین قاسمی خاطرنشان کرد: امروز خوشبختانه ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه در بعد نظامی مقتدرانه در اوج قرار دارد، در بعد ایمانی، بصیرتی و انقلابی نیز گام‌های بلندی برداشته که این مهم از برکات تدبیر حضرت امام راحل در تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی است.

منبع : مهر نیوز


خاطرات سربازی

اخبار سربازی

سجیو

سرباز آموزشی پادگان صفر یک شهدای وظیفه نزاجا دوره 180! یکم برنامه نویس، یکم سئوکار، یکم کارای بازرگانی، یکم دوست‌دار رمزارز، یکم فرانت‌اندکار، یکم ادمین سیستم، و یکم هم محتواکار و تقریبا هیچی!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا